شرکت صنایع لاستیکی زرین گام

درباره ما

تاریخچه معرفی و اهداف شرکت زرین گام

مدیریت صنایع لاستیکی زرین گام به استحضار می رساند که با توجه به رشد صنعت، بخصوصی در استان آذربایجان غربی به علت همجواری آن با چند کشور خارجی، در تاریخ ۶۹/۳/۸ موافقت اصولی به شماره ۱۰/۱۰۰/ ۲٬۷۰۳ از اداره کل صنایع استان اخذ و از همان تاریخ با نصب دستگاه های مدرن روز شروع به تولید قطعات لاستیک نموده است.

از بدو تاسیس برای رسیدن به تکنولوژی پیشرفته و بالا که ضامن امنیت شغلی این شرکت است تلاش بی وقفه ای را شروع و هم اکنون نیز ادامه داده و همچنین این شرکت دارای گواهینامه مدیریت کیفیت SWISS CERT سوئیس می باشد.

موفق شده قطعات تولیدی خود را به استان تهران و سایر استانها تولید و ارسال نماید تا در چرخ های صنعتی استفاده گردد. تاکنون سفارشات کارخانجات و شرکت های معتبر به شرح ذیل تولید و تحویل گردیده است.

(صنایع شیر ایران) پگاه، تعداد کثیری از کارخانجات کنسانتره و آب میوه، کارخانجات قند، نوشابه سازی، پمپ سازی، پالایشگاه، نیروگاه، پتروشیمی ، ماشین سازی ، قطعات لاستیکی خودروسازی و ... این شرکت طی سالهای متمادی در ساخت قطعات لاستیکی، گسکت های پلیت کولر و پاستوریزاتور، پری پک ها، دیافراگم ها، پکینگ ها، لاستیک های آب بندی، لرزه گیرها، ضربه گیرها، دسته موتورها، و کیومها، کاسهنمد ها، سیل های سیلیکونی، ضربه گیر پشت و بغل تریلی ها، لاستیک چرخ لیفتراک موفقیت های بسیاری کسب کرده است. لازم به ذکر است این شرکت وارد کننده مستقیم ورق های پلیت کولر و پاستوریزاتورها و ... از کمپانی های بزرگ می باشد.

و در خاتمه با تشکر از توجه شما عزیزان این شرکت آمادگی کامل دارد که کلیه قطعات لاستیکی مورد نیاز شما را تولید کرده و ضمانت لازم را نیز برای مدت کاری بدهد.

 

گواهی کیفیت شرکت زرین گام    

 " تقدیر نامه دریافت شده از شرکت پمپیران "

 

گواهی کیفیت شرکت زرین گام

" تقدیر نامه دریافت شده از شرکت پمپیران "

 

 

تیم ما

شرکت زرین گام با بهره گیره از باتجربه ترین و زبده ترین متخصصان ومهندسین صنعت لاستیک سعی در تولید بهترین محصولات دارد.

مسعود آسا

مسعود آسا

مدیر مالی

سعید آسا

سعید آسا

مدیر بازرگانی

اسد آسا

اسد آسا

مدیر عامل

امیر آسا

امیر آسا

مدیر تولید

توحید آسا

توحید آسا

مدیر تدارکات

مسعود آسا

مسعود آسا

مدیر فنی فروش

....انتقادات شما
انتقادات و پیشنهادات شما
ما را در تولید محصولات بهتر یاری کنید